140820091558.jpg

Dalībnieku stāsti

Piedzīvojumi, stāsti un citas atmiņas par pieredzēto Atklāj Sevi nometnē vairāk kā 15 gadu garumā.

Kaspars : No neaprakstāma prieka līdz sāpju asarām

18.04.2009

Tūja, vieta, ar kuru saistās dažādas atmiņas un piedzīvojumi – no neaprakstāma prieka, līdz pat sāpju asarām, no vienreizējiem piedzīvojumiem, līdz pārdzīvojumiem sirds dziļumos. Ir grūti aprakstīt sajūtu, kas pārņem dzīvojot šādā nometnē, kur satiekas dažādi cilvēki ar dažādām interesēm, dažādākajām rakstura īpašībām un katrs ar savu skatījumu uz dzīvi. Tik raibā sabiedrībā ir ko nopūlēties ar saliedēšanu.

Read More
Miķelis Resnis
TŪJA 21: Emociju klade

30.08.2012

Ceturtdiena, 2. augusts

Naktī uzbrukums nometnei. Zaudējumu nav. Ir nelieli tehniski bojājumi nometnes aizsardzības sistēmā. Izteikts rājiens sunim Šērai par neriešanu.

_____________________________

Otrdiena, 30. jūlijs

Dažas minūtes pirms pusdienām… Un atkal Kaspars bļauj…

Jāiet!

Read More
Miķelis Resnis
TŪJA 20: Emociju klade

28.08.2011

Šī diena man šķita ne mazāk interesanta un aizraujoša par citām. Visvairāk piesaistīja „Kopības spēka” uzdevums. Sākumā likās, ka to mums neizdosies izpildīt, tomēr mēs spējām pierādīt pretējo.

Read More
Miķelis Resnis
TŪJA 18: Emociju klade

Es klausos un dzirdu!

It kā ir gribējies tik daudz ko pateikt šeit, bet pēdējā laikā nez kāpēc sāk šķist, ka, ja domas nav iespējams pateikt ar īstiem vārdiem, īstiem, klātesošiem cilvēkiem, tad rakstīt tās ir kaut kā ne tā. Laikam tāpēc šogad emociju kladei jau daudzas reizes dziļdomīgi pagāju garām.

Read More
Miķelis Resnis
TŪJA 17: Emociju klade

Savdabīgā treniņu filosofija

„Savdabīgā treniņu filozofija. Es noteikti rakstīšu dīvaini, bet neko darīt.…Viss sākās ar to, ka tev nav ko šķietami darīt, vai arī tu pavadi savu laiku pie datora vai televizora. Vecāki vai tu ir izlēmuši mainīt mazliet
rutīnu un tu iekārtojies U – šū vai kādā citā austrumu cīņas mākslas skolā.

Read More
Miķelis Resnis
Helēnas stāsts: My eleven days in discover yourself

04.09.2013 TŪJA 23

Helen Wang

A lot of wonderful first-time things have happened to me in this unforgettable eleven days.

I had been always longing for a long walk along the beach and this camp offered me a chance to fulfill this dream that used to seem to be so unrealistic—-a twelve-mile round trip was a big challenge for my physical ability. But I took a chance and joined this activity, knowing that I had never walked over three miles continually in my whole life.

Read More
Miķelis Resnis
Atmiņas no TŪJA 23

21.08.2013

Anete

Nedēļa pēc nometnes bija diezgan grūta, bija grūti pielāgoties pilsētas dzīvei-visiem tiem datoriem, mašīnām utt. Ļoti ilgojos pēc iepazītajiem draugiem, kout arī pēc dažām dienām jau varēju ar viņiem čatot sociālajos tīklos.. Katru dienu atceros nometnē iegūtos piedzīvojumus, pieredzi. jā, Tūjas sajūta nav izzudusi, tā ir neaizmirstama.
Paldies par nometni!

———————————-

Read More
Miķelis Resnis
Sigita: Emocijas..:)

21.08.2012 TŪJA 21

Diezgan bieži domāju par nometni,jo,manuprāt,nav iespējams izmest to no galvas.Brīžiem pieķeru sevi domājam par to,kas ir tas,kas mani piesaista nometnē..Es laikam sapratu ,tas ir tas miers,kas tur valda. Lai gan gadās arī kāda ķibele,tas  netraucē izbaudīt nometni un nepadara to sliktāku. Nometnē ir patīkama atmosfēra,tie cilvēki kas tur ir dod enerģiju.

Read More
Miķelis Resnis
Laura: pārdomas pēc nometnes

27.08.2012 TŪJA 21

Es biju nolēmusi neko nerakstīt, tomēr kaut kas manī izraisīja vēlmi pastāstīt par savām izjūtām pēc nometnes.

Atbraucot mājās, sajūtas bija savādas. Nebija varbūt tik skumji kā pagājušajā gadā, tomēr bija grūti pierast pie vides maiņas, sajūta bija tāda, it kā es atrastos uz citas planētas.

Read More
Miķelis Resnis
Tūja 21: Emociju klade

30.08.2012

Ceturtdiena, 2. augusts

Naktī uzbrukums nometnei. Zaudējumu nav. Ir nelieli tehniski bojājumi nometnes aizsardzības sistēmā. Izteikts rājiens sunim Šērai par neriešanu.

_____________________________

Otrdiena, 30. jūlijs

Dažas minūtes pirms pusdienām… Un atkal Kaspars bļauj…

Jāiet!

_________________________

Read More
Miķelis Resnis
Gribu uz nometni!

18.08.2012 TŪJA 21

Chawa!
Tagad katru dienu skatos nometnes bildes un kavējos jaukajās atmiņās par nometni…Jau pirmajā dienā pēc nometnes esot mājās nesapratu kas notiek. No rīta nevarēju normāli pagulēt, kā parasti man brīvdienās ierasts – gulēt līdz 11:30. Likās ka kavēju treniņu.

Read More
Miķelis Resnis
Kaspars : Prieks, laime, pateicība un miers

21.08.2021 TŪJA 21

Eh, nu jau aiz muguras ir arī 21. nometne Tūjā.. Pirmais laiks pēc nometnes ir piesātināts ar dalībnieku vēlmēm būt joprojām nometnē, ka līdz nākamai esot jāgaida pārāk ilgi.

Nometnes nosaukums „Atklāj sevi” izsaka visu. Arī šogad tika sasniegts nometnes mērķis – ieklausīties sevī un citos, radīt atbildības sajūtu ar saviem darbiem, savādāk paskatīties uz sarežģījumiem un iemācīties kaut ko vairāk no cīņas mākslām.

Read More
Miķelis Resnis
Agnese: nometne bija laiks sev…

18.08.2011 TŪJA 20

Ļoti gribēju uzrakstīt, bet nekādi nevarēju saņemties drosmi! Ik pa laikam iznāk kaut ko atcerēties un pārdomāt par nometni. Atcerējos, ka tieši pirms pašas nometnes nojuka saplānotais bērnu pieskatīšanas grafiks, bet viss atrisinājās labvēlīgāk nekā iepriekš bija izdomāts. Tātad – uz nometni bija jābrauc, atpakaļceļa vairs nebija

Read More
Miķelis Resnis
Kaspars: Pēcnometnes sajūtas

10.08.2011 TŪJA 20

Nometne… Spilgti atceros pirmo nometni, kura bija tikai nedēļu gara un dalībniekiem toreiz izmaksāja 12 latus. Tajā cenā ietilpa arī organizēts autobuss no Valmieras uz Tūju. Tajā laikā tās bija tikai tīri sporta nometnes tiem, kuri trenējās ikdienā. Trīs treniņi dienā un pārējais laiks tika aizpildīts ar dažādām spēlēm vai vienkārši atpūtu. Spilgtākie notikumi bija naktspēles, kuras kuru robežas toreiz nebija ierobežotas (tagad tā ir nepilna Jūrasdzeņu teritorija). 

Read More
Miķelis Resnis
Gatons: tak laikam dvēseles tīrīšanās

10.08.2011 TŪJA 20

Lai arī Nometnē biju ne pirmo gadu, šis gads nāca ar jaunu pieredzi – ēdienreizes pie kopējā galda, paša bērnu aktivitātes un … slimība. 

Jau pierasts, ka trešajā dienā iestājas dvēseles stāvoklis, ko pats sev esmu formulējis ar nosaukumu “Tūjas rutīna”, proti, – prāts kļūst brīvs no “civilizētās pasaules” sārņiem un rimti vēro dabā notiekošo.

Read More
Miķelis Resnis
Salidojuma retrospektīva

16.07.2009 TŪJA 18

Viens no galvenajiem priekšnoteikumiem, lai šādus atkal-tikšanās pasākumus izbaudītu pilnībā, ir Ceļojums. Arī mēs uz jau ikgadējo Tūjas „Salidojumu” ceļojām – gabali kājām, ar autobusiem, cauri pielijušiem mežiem, pa sasilušu asfaltu zalkšu mugurām. Otra lieta ir nometnes celšana & pasākuma iekārtošana – esi piedalījies – esi stāvējis klāt visai radīšanas pirmatnībai.

Read More
Miķelis Resnis
Kaspars : Atskats uz nometni

10.08.2010 TŪJA 19

2010. gada nometne „Atklāj sevi” tika gaidīta ar nelielām bažām dēļ nelielā gaidāmo dalībnieku skaita. Mēs paši uz Tūju aizbraucām jau trešdienas pēcpusdienā, četras dienas pirms nometnes sākuma. Parasti mēs turp braucām tikai ceturtdien. Līdz ar to varējām mierīgi un neatlaidīgi darboties, ko arī visi cītīgi darījām. Pa starpai paguvām mazliet apdarīt arī savus darbus, kas visam piešķīra patīkamu nesteidzību. Katrs darīja savu darāmo savstarpēji sastrādājoties.

Read More
Miķelis Resnis
Saiva: Pārdomas pēc nometnes

10.08.2011 - TŪJA 20

Čau!

Domāju…daudz domāju es par nometni, bet ne jau tā – sēžot rokas klēpī salikusi un ar skumjām un asarām acīs kavējoties atmiņās par 10 brīnišķīgām dienām, kuras nu ir aiz muguras, bet nākamās jāgaida tikai pēc gada – tās domas ir fonā visam ko daru un ir tik bezgala gaišas, ka it nemaz neskumdina un neizraisa sāpes, tās rada laimi – tādu klusu un mierīgu, it kā nemanāmu, bet pastāvīgu un dziļu. 

Read More
Miķelis Resnis
Lietus, karogs un stabs

18.04.2009

Man ļoti patika pēdējā diena, kurā bija ļoti daudz sadarbības uzdevumu. Bet pats labākais uzdevums bija kāpšana stabā. Lai gan ar pirmo mēģinājumu mūsu grupai tas neizdevās, bet otrajā reizē, kurā es atkal stāvēju otrajā stāva mums izdevās uzdevumu izpildīt lieliski. Lai gan otrajā stāvā bija ļoti grūti, bija jāpārvar sevi un bija jāiztur, un mēs to lieliski izdarījām. Visa diena kopuma bija izcila pilna ar dažādiem interesantiem notikumiem.

Read More
Miķelis Resnis