TŪJA27-49.jpg

Nometnes

Ir svarīgi, lai nometne ir ne tikai saturīga laika pavadīšana, bet spēj dot arī pievienoto vērtību.

 

Mūsu nometne

Vai vari iedomāties, ka bērns sāk nopietni aizdomāties par tādām tēmām kā notiekošā uztvere, mīlestība, draudzība, uzticība, ģimene, vērtības, kā tikt galā ar sarežģījumiem un citām būtiskām tēmām? Ir svarīgi, lai nometne ir ne tikai saturīga laika pavadīšana, bet spēj dot arī pievienoto vērtību. Nometnē mēs dzīvojam kopīgu dzīvi ar dalībniekiem - ēdam pie viena galda, guļam teltīs, trenējamies un atpūšamies, pārrunājam dienas un dzīves notikumus. Šāds piegājiens ikdienā ir tik pat kā neiespējams, bet nometne ir lieliska vieta, kur var dalībniekam dot daudz vērtīga un tieši tāpēc mūsu nometnes ilgst 10 diennaktis. Tas viss un vēl šis tas notiek Atklāj Sevi nometnēs jau vairāk kā 20 gadus.

 
 
 
IMG_6457.jpg

Komandu saliedēšana/veidošana/radīšana

Komandas spēks ir kopības spēks.

Komandu veidojošie un saliedējošie uzdevumi ir vērsti uz komandas fizisko un emocionālo spēju realizēšanu. Tādēļ apstākļi tiek veidoti tā, lai uzdevums būtu paveicams tikai apvienojot komandas biedru spēkus, apzinot un saliekot kopā citam cita spēcīgās puses un idejas, un pārvarot iekšējo berzi dalībnieku starpā.


Domu apļi

Darbs ar sevi un savu iekšējo pasauli.

Cilvēks mācās visu laiku, kamēr ir šajā pasaulē. Dažas mācības padodas ātri un viegli, bet citām arī mūžs par īsu. Viena būtiskā – kā būt labam un mierā pašam ar sevi? Un otra tāda – kā būt ar citiem? Kā būt ar citiem, ja tie gadās tik visādi? Un kādēļ ar dažiem tik viegli un plūstoši brīvi, bet citiem sajūta velkas līdzi neritmā klabēdama un smaga kā nelaikā izkustināts akmens dzelmē, ko nolikt vietā vairs nevar, bet nest sev līdzi par smagu?

_MG_2797.jpg
 
 

IMG_6105.jpg

Leģenda un noskaņas radīšana

Piedzīvojums ārpus ikdienas.

Pasakas, mītiski tēli, teikas - tie visi vēsta par īpašiem cilvēkiem, kas pārvar bailes spert soli nezināmā virzienā, jo, iespējams, tieši tur slēpjas atbilde uz vislielākajiem jautājumiem.

Leģendas nometnē veido kontekstu, saikni starp izaicinājumiem, kas tiek doti dalībniekiem un jēgu, kas slēpjas tam visam apakšā. Tā saplūst ar katra dalībnieka personīgo piedzīvojumu, veidojot lielāku stāstu.

 
 

Austrumu cīņu treniņi

Sava gara un ķermeņa iepazīšana.

Nometnē austrumu cīņu treniņi (U-Šu Saņ Da un citas cīņu skolas) palīdz parādīt audzēkņiem, kā cilvēks var ar sevi strādāt - izprast un izkopt savu fizisko un garīgo ķermeni. Austrumu cīņu praktizēšana ir ceļš, kas palīdz pārvarēt savu komforta zonu un saprast to, cik liela nozīme ir sevis attīstībai.

_MG_2580.jpg

Iepriekšējo gadu nometnes

Nometnes notiek jau no 1998.gada