RSU_SP_SALIEDĒJAS-108.jpg

Kolektīva saliedēšana

Neatkarīgi, vai esat uzņēmums, Nevalstīskā valsts organizācija (NVO) vai valsts iestāde, mēs varam palīdzēt gūt citu skatījumu uz ikdienā notiekošo. Paralēli nodarbībām, mēs dalāmies arī ar savu redzējumu uz mikroklimata virzību un līderiem.

Kolektīva saliedēšana

Cilvēks paliek cilvēks arī tad, ja ir uzņēmuma vadītājs, skolotājs, lielo dzīves izvēļu apjucināts jaunietis vai cilvēks uz nebrīvām kājām. Un arī cits cilvēks viņam pretī ir tāds pats. Kopīgs ceļš grūtību priekšā, aizrautīgā priekā un kopīgā dzīves sajūtā stiprina un dāvā zināšanas. Kā pieņemt un stiprināt sava kolektīva vājās puses, kā atrast katram tā dalībniekam viņa īsto vietu un sasniegt kopīgo ceļamērķi?

 

Darba kolektīviem

No soļa līdz lēcienam jaunā virzienā.

Neatkarīgi vai esat uzņēmums, nevalstiskā organizācija (NVO) vai valsts iestāde, mēs caur pārbaudījumiem radām citu kontekstu, kas dod svaigu skatījumu uz ikdienā notiekošo, papildinot to ar pasniedzēju pieredzi un ieteikumiem.

Jauniešu kolektīviem / klasēm

Kā augt, savstarpēji nedilstot!

Strādājot ar jauniešu kolektīviem, palīdzam saprast, ko var darīt, lai uzlabotu sava kolektīva iekšējo mikroklimatu, kas noteikti pēc tam atspoguļosies vispusīgi labākos rezultātos.

Neatkarīgi vai kolektīvs ir radies sakritības pēc vai sanācis kopā apzināti - vairums gribētu būt daļa no kolektīva, kas nevis nomāc un izsūc spēkus, bet veicina savu dzīvesprieka un spēju attīstību.