Back to All Events

Atklāj Sevi 2019 (Ataugas)


  • Vasaras nometne Atklaj Sevi Latvia (map)


Šī ir izvēle, ko Tu atcerēsies.

Vasaras lauku (āra) tipa diennakts nometnes Atklāj Sevi ir īpašas ar neformālās izglītības pieeju un ļoti pieredzējuši pasniedzēju attieksmi, kas vērsta uz katra dalībnieka iekšējās un apkārtējās pasaules izprašanu.

Vairāk nekā 20 gados un 30 nometnēs gūtā pieredze ir ļāvusi izstrādāt īpašu pieeju dalībniekiem, lai nometne būtu nevis vienkārši saturīga laika pavadīšana, bet iegūtu papildu vērtību caur nodarbībām un sarunām.

Kopības spēks

Galvenie neformālās izglītības instrumenti nometnē ir kolektīvu saliedējoši pārbaudījumi, kurus dalībnieki veic komandā, cieši sastrādājoties un pēc tam analizējot procesa gaitu, reakcijas un sajūtas.

Domu apļi (diskusijas)

Diskusijas laikā dalībnieki dalās savā pieredzē, domās un uzskatos par doto dienas sarunu tēmu. Tēmas pārsvarā ir par sarežģījumiem skolā, sarežģījumiem ar draugiem, par attiecībām ar līdzcilvēkiem, ar vecākiem, brāļiem un māsām, kā arī atšķirīgā pieņemšanu, sevis motivēšanu un citas atbilstoši vecumam un laikmetam.

Cīņas mākslas

Nometnē katru dienu ir austrumu cīņu ievirzes treniņi. Nometnes vadītāji ir austrumu cīņu treneri un ņem vērā dalībnieku sagatavotību un interesi, attiecīgi piedāvājot to spējām atbilstošu treniņu grupu. Dalībniekiem, kuriem cīņas mākslas neinteresē, treniņu laikā tiek attīstīta kustību koordinācija un ķermeņa disciplīna. Savukārt tiem, kuriem ir interese, ir iespēja pastiprināti apgūt pašaizsardzības pamatus, sarežģītāku tuvcīņas tehniku un paņēmienus.

Grupu darbi un citas aktivitātes

Papildus visam iepriekš minētajam nometnes laikā notiek dažādas praktiskas nodarbības pulciņu veidā, kā piemēram - dejas, māksla, koka grebšana, izdzīvošanas pamati dabā, mūzika, teātris un padziļinātās cīņas mākslas nodarbības.
Tāpat neizpaliekam bez pārgājieniem, trasītēm, nakts spēlēm, pirtošanās, ugunskura, lieliskas atmosfēras un neatkārtojamas dzīvošanas pie jūras brīvā dabā.

Kur un kad

Nometne norisināsies Ataugās, Liepupes pagastā no 28.07.2019. - 07.08.2019.
Maksa par dalību nometnē ir 250,- Eur.

Diviem un vairāk dalībniekiem no vienas ģimenes, katram 230,- Eur.

Nometnes dokumenti:

Pieteikties nometnei